PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33413}
6,1 15 515
ocen
6,1 10 1 15515
Kto pierwszy, ten lepszy
powrót do forum filmu Kto pierwszy, ten lepszy!

Lekko zabawny

ocenił(a) film na 6

Muszę postawić sobie za cel obejrzeć wszystkie filmy z moją ukochaną Liz Hurley!
Ten jej akcent, ta jej lekkość gry... ubóstwiam Ją!
Z tego co widzę starannie dobiera sobie role w jeden deseń: kobiet z klasą, seksapilem,
zadziornych, dumnych...
Sam film to taka zwykła, zabawna komedyjka, w której zdecydowanie słabo wypada Matthew
Perry, możnaby chyba bardziej dopracować jego rolę.
Wiele nie ma co pisać o tym filmie. Można sobie obejrzeć wieczorkiem.
Ocena: 6/10 (plus jeden za Liz)

użytkownik usunięty
zwichrowaniec

Liz bosko wyglądała w tej różowej piżamce. A film jak na komedię romantyczną całkiem przyzwoity, aczkolwiek do rewelacji bardzo mu daleko.

ocenił(a) film na 6

Racja.. a ta mini w kratkę? Miodzio.

użytkownik usunięty
zwichrowaniec

Tak, dzięki temu mamy możliwość podziwiania zgrabnych nóżek. Dodam jeszcze tę koszulkę, która nie zasłania pępka :-). Tak na marginesie, też oceniłem ten film na 6.

ocenił(a) film na 6

Koszulka faktycznie daje efekt którego nie da się zapomnieć.
To pogrzebię co oglądałeś może, mamy podobny pogląd na filmy :)

użytkownik usunięty
zwichrowaniec

Dzięki. Pogrzebać możesz, ale kto wie czy się za głowę nie złapiesz i nie powiesz: "O w mordę! Co ten człowiek ogląda? Z księżyca spadł czy co?" ;-). Taki już ze mnie filmowy wykolejeniec ;-)

ocenił(a) film na 6

To wpisujesz się w kanon moich znajomych. Nick do czegoś zobowiązuje ;]

ocenił(a) film na 7
zwichrowaniec

Liz jest the best! Ale jak tu nie bać się ożenić ? :)

ocenił(a) film na 8
MaX_Q

Co to Liz to naprawdę jest z niej kosmiczna żyleta, nawet teraz jako kobieta w średnim wieku jest zniewalająca. A najseksowniej wyglądała w filmie "Zakręcony". Gorąco Polecam ten film ze względu na jej rolę i stroje jakie tam przywdziewa ... :D

ocenił(a) film na 6
zwichrowaniec

i tylko dlatego ten film nie dostał ode mnie 5/10, ten +1 za to, że było na czym oko zawiesić. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones